151.30 €

Τα ταχύτερα μεταφορικά στην Ελλάδα

Εγγύηση Επιστροφής Χρημάτων 30 ημερών

Κρεμαστό Φωτιστικό V-TAC Πλαστικό Γυαλί Διπλό Οριζόντιο 32W Λευκό Triac dimmable Θερμό Λευκό

| SKU | 3978 |
|---|---|
| Serie | Chandeliers |
| Wattage | 32W |
|---|---|
| Colour temperature | 3000K |
| Beam angle | 120 ° |
| Lumens | 2100 lm |
| Voltage | AC 220-240V |
| Body color | White |
|---|---|
| Body material | PC + Iron |
| Dimmable | Yes |
|---|---|
| Color stability | <6 |
| IP Rating | IP20 |
| Declared peak intensity in candelas (cd) | / |
| Working conditions | Not suitable for use in extreme conditions. Normal working conditions is -20° +45° |
| Dimensions | H2000 x 890 x Ø125 mm |
|---|
| EEI – Energy Label | Yes |
|---|---|
| CE | Yes |
| RoHS | Yes |
| Product code | VT-7049 |
| EAN Code | 3800157636728 |
| Average expected life time | 30 000 hrs |
| Warranty | 3 years |
| Βάρος | 2.700 κ. |
|---|
151.30 €