50.77 €

Τα ταχύτερα μεταφορικά στην Ελλάδα

Εγγύηση Επιστροφής Χρημάτων 30 ημερών

Κρεμαστό Πολύφωτο V-TAC Μεταλλικός σκελετός με ρυθμιζόμενους βραχίονες με 6 ντουί Ε27
Στην τιμή δεν συμπεριλαμβάνονται oι λαμπτήρες.

| SKU | 3889 |
|---|---|
| Serie | Metal |
| Base | E27 |
| Wattage | Max. 60W |
|---|---|
| Input Voltage | AC 220-240V |
| Frequency | 50Hz |
| Body color | Gold |
|---|---|
| Body material | Metal |
| Compatibility | Bulbs E27, NOT included |
|---|---|
| IP Rating | IP20 |
| Dimensions | 760 x 900 x 120 mm |
|---|
| EEI – Energy Label | Yes |
|---|---|
| CE | Yes |
| RoHS | Yes |
| Product code | VT-7400 |
| EAN Code | 380015762107 |
| Warranty | 5 years |
| Βάρος | 5.700 κ. |
|---|
50.77 €