Δεν υπάρχουν προϊόντα στο καλάθι.
Επιστροφή στο EshopΔεν υπάρχουν προϊόντα στο καλάθι.
Επιστροφή στο Eshop38.10 €

Τα ταχύτερα μεταφορικά στην Ελλάδα

Εγγύηση Επιστροφής Χρημάτων 30 ημερών

LED Φωτιστικό Πάνελ 60cm x 60cm 45Watt SAMSUNG CHIP 5 Χρόνια Εγγύηση Φώς Ημέρας 4000Κ
| SKU | 633 |
|---|---|
| LED chip type | SMD |
| Wattage | 45W |
|---|---|
| Voltage | AC:220-240V, 50/60Hz |
| Frequency | 50Hz |
| Power Factor | >0.9 |
| Light colour | Natural White |
|---|---|
| Colour temperature | 4000K |
| Beam angle | 110 ° |
| Lumens | 3600 lm |
| Color rendering index (CRI) Ra | >80 |
| Color stability | <6 |
| Body color | White |
|---|---|
| Body material | Aluminum+PMMA+PC |
| Dimensions | 595 x 595 x 13 mm |
|---|
| IP Rating | IP20 |
|---|---|
| Instant on | Yes |
| Working conditions | Not suitable for use in extreme conditions. Normal working conditions is -20° +45° |
| Declared peak intensity in candelas (cd) | / |
| Average expected life time | 30 000 hrs |
|---|---|
| Number of switching cycles | 15000 |
| EEI – Energy Label | Yes |
|---|---|
| CE | Yes |
| RoHS | Yes |
| Energy efficiency class | A++ |
| EAN Code | 3800157634311 |
| Product code | VT-645 |
| Warranty | 5 years |
| Βάρος | 18.300 κ. |
|---|
38.10 €