Δεν υπάρχουν προϊόντα στο καλάθι.
Επιστροφή στο EshopΔεν υπάρχουν προϊόντα στο καλάθι.
Επιστροφή στο Eshop188.70 €

Τα ταχύτερα μεταφορικά στην Ελλάδα

Εγγύηση Επιστροφής Χρημάτων 30 ημερών

LED V-TAC Φωτιστικό Οροφής 42W Τετράγωνο Λευκό Εξωτερικό Με Αλλαγή Χρώματος Φωτισμού Ντιμαριζόμενο
![]()
Αλλαγή απόχρωσης φωτισμού και ντιμάρισμα με τηλεκοντρόλ, Ψυχρό,Θερμό Λευκό ή Φως Ημέρας
| SKU | 3972 |
|---|---|
| Lamp type | Dome light |
| Wattage | 42W |
|---|---|
| Lumens | 3400 lm |
| Voltage | AC: 220-240V |
| Frequency | 50/60Hz |
| Body color | White |
|---|---|
| Body material | PC+Iron |
| Dimmable | Yes |
|---|---|
| Color stability | <6 |
| IP Rating | IP20 |
| Declared peak intensity in candelas (cd) | / |
| Working conditions | Not suitable for use in extreme conditions. Normal working conditions is -20° +45° |
| Dimensions | 600 x 600 x 115 |
|---|
| EEI – Energy Label | Yes |
|---|---|
| CE | Yes |
| RoHS | Yes |
| Product code | VT-7610 |
| EAN Code | 3800157636667 |
| Average expected life time | 30 000 hrs |
| Warranty | 3 years |
| Βάρος | 3.412 κ. |
|---|
188.70 €