Δεν υπάρχουν προϊόντα στο καλάθι.
Επιστροφή στο EshopΔεν υπάρχουν προϊόντα στο καλάθι.
Επιστροφή στο Eshop157.73 €

Τα ταχύτερα μεταφορικά στην Ελλάδα

Εγγύηση Επιστροφής Χρημάτων 30 ημερών

LED V-TAC High Bay Οροφής UFO 100W A++ SAMSUNG CHIP and Driver 5 Χρόνια Εγγύηση 120° Ψυχρό Λευκό

Specifications
| SKU | 578 |
|---|
| Wattage | 100W |
|---|---|
| Power Factor | >0.9 |
| Light colour | White |
|---|---|
| Colour temperature | 6000K |
| Beam angle | 120° |
| Lumens | 12000 lm |
| Color stability | <6 |
| Body color | Black |
|---|---|
| Body material | Aluminum |
| Declared peak intensity in candelas (cd) | / |
|---|---|
| Working conditions | Not suitable for use in extreme conditions. Normal working conditions is -20° +45° |
| Dimensions | Ø260x150mm |
|---|
| Average expected life time | 50 000 hrs |
|---|---|
| Number of switching cycles | >20000 |
| CE | Yes |
|---|---|
| EEI – Energy Label | Yes |
| RoHS | Yes |
| Energy efficiency class | A++ |
| Product code | VT-9-103 |
| EAN Code | 3800157636285 |
| Warranty | 5 years |
| Βάρος | 3.495 κ. |
|---|
157.73 €