247.01 €

Τα ταχύτερα μεταφορικά στην Ελλάδα

Εγγύηση Επιστροφής Χρημάτων 30 ημερών

LED V-TAC High Bay Οροφής UFO 200W A++ SAMSUNG CHIP Meanwell Driver 5 Χρόνια Εγγύηση 120° Ψυχρό Λευκό

| SKU | 581 |
|---|
| Wattage | 200W |
|---|---|
| Power Factor | >0.9 |
| Light colour | White |
|---|---|
| Colour temperature | 6400K |
| Beam angle | 120 ° |
| Lumens | 24000 lm |
| Color stability | <6 |
| Declared peak intensity in candelas (cd) | / |
|---|---|
| Working conditions | Not suitable for use in extreme conditions. Normal working conditions is -20° +45° |
| Average expected life time | 50 000 hrs |
|---|---|
| Number of switching cycles | >25000 |
| CE | Yes |
|---|---|
| EEI – Energy Label | Yes |
| RoHS | Yes |
| Product code | VT-9-200 |
| EAN Code | 3800157637206 |
| Warranty | 5 years |
| Βάρος | 4.950 κ. |
|---|
247.01 €