170.70 €

Τα ταχύτερα μεταφορικά στην Ελλάδα

Εγγύηση Επιστροφής Χρημάτων 30 ημερών

LED V-TAC Κρεμαστό Γραμμικό Φωτιστικό 60W Πάνω – Κάτω SAMSUNG Chip Λευκό Φως Ημέρας

| SKU | 377 |
|---|
| Wattage | 60W |
|---|---|
| Voltage | AC: 200-240V |
| Frequency | 50Hz |
| Power Factor | >0.9 |
| Light colour | Natural White |
|---|---|
| Colour temperature | 4000K |
| Beam angle | 120 ° |
| Lumens | 6000 lm |
| Color rendering index (CRI) Ra | >80 |
| Color stability | <6 |
| Body material | Aluminium |
|---|
| Additional information | Luminous Flux UP: 2000 lm / Down: 4000 lm; Wattage UP: 20W / Down: 40W |
|---|---|
| IP Rating | IP20 |
| Working conditions | Not suitable for use in extreme conditions. Normal working conditions is -20° +45° |
| Declared peak intensity in candelas (cd) | / |
| Dimensions | 1200 x 75 x 105 mm |
|---|
| EEI – Energy Label | Yes | |
|---|---|---|
| CE | Yes | |
| RoHS | Yes | |
| Energy efficiency class | A++ | |
| Product code | VT-7-60 | |
| EAN Code |
|
|
| Average expected life time | 30 000 hrs | |
| Warranty | 5 years | |
| Number of switching cycles | >30000 |
| Βάρος | 4.900 κ. |
|---|
170.70 €