203.04 €

Τα ταχύτερα μεταφορικά στην Ελλάδα

Εγγύηση Επιστροφής Χρημάτων 30 ημερών


| SKU | 3904 |
|---|---|
| Serie | πολυέλαιοι |
| Κατανάλωση | 70W |
|---|---|
| Χρώμα φωτός | 3000K |
| Γωνία δέσμης | 120° |
| Φωτεινότητα | 5250 lm |
| Τάση λειτουργίας | AC: 100-240V |
| συχνότητα | 50Hz |
| υλικό σώμα | Acrylic & Aluminum |
|---|
| Color stability | <6 |
|---|---|
| Εκτίμηση IP | IP20 |
| Declared peak intensity in candelas (cd) | / |
| Working conditions | Not suitable for use in extreme conditions. Normal working conditions is -20° +45° |
| Διαστάσεις | Ø200 / 400 / 600 mm |
|---|---|
| διαστάσεις τοποθέτησης | Ø250 mm |
| EEI – Energy Label | ναί |
|---|---|
| CE | ναί |
| RoHS | ναί |
| Product code | VT-70-3D |
| EAN Code | 3800157624633 |
| Μέσος όρος ζωής | 20 000 hrs |
| εγγύηση | 3 χρονια |
| Βάρος | 5.205 κ. |
|---|
203.04 €