97.30 €

Τα ταχύτερα μεταφορικά στην Ελλάδα

Εγγύηση Επιστροφής Χρημάτων 30 ημερών

Ντιμάρεται μέσω smartphone, σύνδεση με Bluetooth, Συμβατό με V-TAC Smart Light
Επιλογή χρώματος μεταξύ Ψυχρού λευκού 6000Κ, Φως ημέρας 4000Κ, και Θερμού λευκού 2800Κ
Επιλογή μοιρών δέσμης 18-50°
| SKU | 1459 |
|---|
| Wattage | 35W |
|---|---|
| Voltage | AC: 220-240V |
| Frequency | 50/60Hz |
| Beam angle | 18-50° Adjustable |
|---|---|
| Lumens | 2350 lm |
| Color rendering index (CRI) Ra | >80 |
| Color stability | <6 |
| Body color | Black |
|---|---|
| Body material | Plastic |
| Additional information | Bluetooth Control |
|---|---|
| IP Rating | IP20 |
| Working conditions | Not suitable for use in extreme conditions. Normal working conditions is -20° +45° |
| Declared peak intensity in candelas (cd) | / |
| Diameter | 93 mm |
|---|
| EEI – Energy Label | Yes |
|---|---|
| CE | Yes |
| RoHS | Yes |
| Product code | VT-7735 |
| EAN Code | 3800157637930 |
| Average expected life time | 30 000 hrs |
| Warranty | 2 years |
| Number of switching cycles | >10000 |
| Βάρος | 1.040 κ. |
|---|
97.30 €