48.20 €

Τα ταχύτερα μεταφορικά στην Ελλάδα

Εγγύηση Επιστροφής Χρημάτων 30 ημερών

LED Φωτιστικό Οροφής Πάνελ με Αστέρια 8W Τετράγωνο με Εναλλαγή Χρώματος Dimmable και Λευκό Σώμα
Specifications
| SKU | 40281 |
|---|
| Wattage | 8W |
|---|---|
| Colour temperature | 3000-4000K |
| Beam angle | 120° |
| Lumens | 900 lm |
| Voltage | AC: 220-240V |
| Frequency | 50/60Hz |
| Dimmable | Yes |
|---|---|
| Color stability | <6 |
| IP Rating | IP20 |
| Declared peak intensity in candelas (cd) | / |
| Working conditions | Not suitable for use in extreme conditions. Normal working conditions is -20° +45° |
| Dimensions | 300 x 300 x 40 mm |
|---|
| EEI – Energy Label | Yes |
|---|---|
| CE | Yes |
| RoHS | Yes |
| Product code | VT-7128 |
| EAN Code | 3800157641166 |
| Average expected life time | 20000 hrs |
| Warranty | 2 years |
| Βάρος | 1.100 κ. |
|---|
48.20 €