59.42 €

Τα ταχύτερα μεταφορικά στην Ελλάδα

Εγγύηση Επιστροφής Χρημάτων 30 ημερών

LED V-TAC Φωτιστικό Dome Πλαφονιέρα Φως Ασφαλείας με μπαταρία 15W SAMSUNG CHIP Στρογγυλό IP65 Φως Ημέρας
Λειτουργεί και σαν φωτιστικό ασφαλείας. Περιέχει μπαταρία και ανάβει όταν διακοπεί το ηλεκτρικό ρεύμα δίνοντας φως για πάνω απο 3 ώρες !
| SKU | 806 |
|---|---|
| Lamp type | Dome light |
| Wattage | 15W |
|---|---|
| Voltage | AC: 200-240V |
| Light colour | Natural White |
|---|---|
| Colour temperature | 4000K |
| Beam angle | 120° |
| Lumens | 1400 lm |
| Color stability | <6 |
| Body color | White |
|---|---|
| Body material | ABS+PC |
| Dimmable | No |
|---|---|
| Battery Capacity | Ni-CD 9.6V 1.0Ah |
| IP Rating | IP65 Waterproof |
| Declared peak intensity in candelas (cd) | / |
| Working conditions | Not suitable for use in extreme conditions. Normal working conditions is -20° +45° |
| Additional information | Battery charging current: 60mA; Battery discharging current: 200mA; Test button; Green LED |
| Dimensions | Ø320 x 100 mm |
|---|
| Average expected life time | 30 000 hrs |
|---|---|
| Number of switching cycles | >15000 |
| EEI – Energy Label | Yes |
|---|---|
| CE | Yes |
| RoHS | Yes |
| Energy efficiency class | A++ |
| EAN Code | 3800157636773 |
| Product code | VT-17 |
| Warranty | 3 years |
| Βάρος | 1.390 κ. |
|---|
59.42 €