Δεν υπάρχουν προϊόντα στο καλάθι.
Επιστροφή στο EshopΔεν υπάρχουν προϊόντα στο καλάθι.
Επιστροφή στο Eshop322.30 €

Τα ταχύτερα μεταφορικά στην Ελλάδα

Εγγύηση Επιστροφής Χρημάτων 30 ημερών

LED V-TAC Φωτιστικό Οροφής 80W Τετράγωνο Λευκό Εξωτερικό Double Long Triac Ντιμαριζόμενο Θερμό Λευκό
![]()
| SKU | 3973 |
|---|---|
| Lamp type | Dome light |
| Wattage | 80W |
|---|---|
| Colour temperature | 3000K |
| Lumens | 6600 lm |
| Voltage | AC: 220-240V |
| Frequency | 50/60Hz |
| Body color | White |
|---|---|
| Body material | PC+Iron |
| Color stability | <6 |
|---|---|
| IP Rating | IP20 |
| Declared peak intensity in candelas (cd) | / |
| Working conditions | Not suitable for use in extreme conditions. Normal working conditions is -20° +45° |
| Dimensions | 750 x 750 x 125 |
|---|
| EEI – Energy Label | Yes |
|---|---|
| CE | Yes |
| RoHS | Yes |
| Product code | VT-7753 |
| EAN Code | 3800157636674 |
| Average expected life time | 30 000 hrs |
| Warranty | 3 years |
| Βάρος | 10.585 κ. |
|---|
322.30 €