Δεν υπάρχουν προϊόντα στο καλάθι.
Επιστροφή στο EshopΔεν υπάρχουν προϊόντα στο καλάθι.
Επιστροφή στο Eshop317.44 €

Τα ταχύτερα μεταφορικά στην Ελλάδα

Εγγύηση Επιστροφής Χρημάτων 30 ημερών

LED V-TAC High Bay Οροφής UFO 120W SAMSUNG CHIP Meanwell 175 lm/W 5 Χρόνια Εγγύηση Φως Ημέρας
Specifications
| SKU | 568 |
|---|---|
| LED chip type | SAMSUNG SMD Chip |
| Wattage | 120W |
|---|---|
| Power Factor | >0.9 |
| Light colour | Natural White |
|---|---|
| Colour temperature | 4000K |
| Lumens | 21000 lm |
| Color stability | <6 |
| Body material | Aluminum |
|---|
| Declared peak intensity in candelas (cd) | / |
|---|---|
| Working conditions | Not suitable for use in extreme conditions. Normal working conditions is -20° +45° |
| Dimensions | Ø260 x 145 mm |
|---|
| Average expected life time | 30 000 hrs |
|---|---|
| Number of switching cycles | >30000 |
| CE | Yes |
|---|---|
| EEI – Energy Label | Yes |
| RoHS | Yes |
| Product code | VT-9-120 |
| EAN Code | 3800157633321 |
| Warranty | 5 years |
| Βάρος | 4.000 κ. |
|---|
317.44 €