220.11 €

Τα ταχύτερα μεταφορικά στην Ελλάδα

Εγγύηση Επιστροφής Χρημάτων 30 ημερών

LED V-TAC Κρεμαστό Φωτιστικό Οροφής Διπλό 60W Τετράγωνο Λευκό Με Αλλαγή Χρώματος Φωτισμού Ντιμαριζόμενο 60Χ60
![]()
Αλλαγη απόχρωσης φωτισμού και ντιμάρισμα με τηλεκοντρόλ, Ψυχρό,Θερμό Λευκό ή Φως Ημέρας
| SKU | 3965 |
|---|---|
| Serie | Chandeliers |
| Wattage | 68W |
|---|---|
| Voltage | AC 220-240V |
| Light colour | White, Warm & Natural White |
|---|---|
| Beam angle | 120 ° |
| Lumens | 6000 lm |
| Color rendering index (CRI) Ra | >80 |
| Color stability | <6 |
| Body color | White |
|---|---|
| Body material | PC + Iron |
| IP Rating | IP20 |
|---|---|
| Dimmable | Yes |
| Declared peak intensity in candelas (cd) | / |
| Working conditions | Not suitable for use in extreme conditions. Normal working conditions is -20° +45° |
| Dimensions | H2000; 600 x 600 / 300 x 300 mm |
|---|
| Average expected life time | 30 000 hrs |
|---|---|
| Number of switching cycles | >10000 |
| EEI – Energy Label | Yes |
|---|---|
| CE | Yes |
| RoHS | Yes |
| Energy efficiency class | A++ |
| Product code | VT-7608 |
| EAN Code | 3800157636599 |
| Warranty | 3 years |
| Βάρος | 6.500 κ. |
|---|
220.11 €