121.10 €

Τα ταχύτερα μεταφορικά στην Ελλάδα

Εγγύηση Επιστροφής Χρημάτων 30 ημερών

| ΤΥΠΟΣ LED | Samsung SMD |
|---|---|
| ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΗ | 200W |
| ΤΑΣΗ/ΣΥΧΝΟΤΗΤΑ | AC: 220-240V, 50Hz |
| POWER FACTOR | > 0.9 |
| ΧΡΩΜΑ ΦΩΤΟΣ | Ψυχρό λευκό |
| ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΧΡΩΜΑΤΟΣ | 6500K |
| ΦΩΤΕΙΝΟΤΗΤΑ | 23000lm |
| CRI | > 80 |
| ΓΩΝΙΑ ΔΕΣΜΗΣ | 100° |
| ΥΛΙΚΟ | Αλουμίνιο |
| ΧΡΩΜΑ ΣΩΜΑΤΟΣ | Μαύρο |
| DIMMABLE | Όχι |
| ΣΤΕΓΑΝΟΤΗΤΑ | IP65 |
| ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ | 439 x 346 x 48mm |
| ΚΩΔΙΚΟΣ EAN | 3800157675871 |
| ΕΓΓΥΗΣΗ | 5 χρόνια |
| Βάρος | 3.820 κ. |
|---|
121.10 €